Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Koza Güzellik

Cilt Bakımı

Aroma terapi uzmanı ürünümüz %100 saf ve %100 doğal olup koruyucu madde içermeyen, aromatik ve bitki esanslarından oluşan, hassas karışımlardan elde edilen iksirlerdir. O denlidir ki inanılmaz faydalarını anında görebilmek için sadece bir defa cilt bakımı yaptırmak yeterlidir.Cilt bakımından sonra günlük hayatınıza hemen devam edebilir, kızarıklık , şişkinlik gibi problemlerle asla karşılaşmazsınız. Misafir konforuna öncelik verdiğinde dolayı sırt masajı ile başlar.

LEKELİ CİLTLER   AROMA PLASTIE : Keten ve buğday tohumu içeren bu bakım cildin nem ihtiyacını anında karşılar.Ayrıca cilt üzerinde oluşan pigment bozukluklarında oldukça etkilidir.(1saat 30 dak )

YAĞLI CİLTLER  AROMA EXPERT MATE :Cildin fazla yağ salgılamasını önler.Oluşan sivilce ve siyah noktaları tedavi eder.5 seans kür halinde uygulandığında sivilce ve akne sorunlarınızı yok eder.(1 saat 30 dak)

KURU CİLTLER  AROMA EXPER NUTRI :Cildin en derindeki hücrelerine kadar ulaşır.Nem ve su ihtiyacını karşılar.Nem kaybından oluşan çizgilere karşı cildi güçlendirir.(1saat 30 dak)

HASSAS CİLTLER  AROMA EXPERT HARMONIE CALM:Cildi sakinleştirir ve rahatlatır.Hassasiyetten oluşan kılcal damar çatlamalarını azaltır.Cildinizin sıcak ve soğuk karşısında oluşturduğu kızarıklıklar azalır.

OLGUN CİLTLER   AROMA EXPERT EVIDENCE: Ciltte oluşan ince çizgileri yumuşatır.Hücre çoğalması ve beslenme ihtiyacını karşılar.5 seans kür halinde uygulandığında  gözle görülür sonuçlar elde edilir.(1 ssat 30 dak)

AROMA EXPRESS :Arındırıcı ve temizleyici bir bakımdır.Her tür cilt tipi için 5 farklı bakımı vardır.(1 saat)

AROMA MİNİ:Zamandan  tasarruf sağlayan kısa bir bakımdır.Ciltte anlık parlaklık ve ışıltı verir.Etkisi 1 hafta sürer.(30 dak.)